Kontaktujte nás: +420 774 230 691, info@affiliateclub.cz | Kontaktujte nás | Pro média | Doporučte nám klienta a získejte odměnu

Affiliate síť pečující o růst affiláků

Zaregistrujte se a získejte 5 týdnů kurzu affiliate marketingu emailem zdarma

Důvěřují nám

Affiliate síť pro profesionály i začátečníky

Affiliate síť pečující o růst vašeho businessu

"Affiliate Club je mladá provizní síť, která se snaží velmi férově spolupracovat s partnery i obchodníky a pomoci oběma stranám k maximálnímu využití potenciálu affiliate marketingu. Velmi se mi líbí také jejich důraz na komunikaci a podporu, která je neustále dostupná. Také se nebojí podělit se o své know-how a pomoci tak i začínajícím partnerům k lepším výsledkům.”
Mário Roženský, podnikatel v affiliate marketingu, provozovatel AffilBox.cz
"Affiliate Club je profesionálna affiliate sieť, ktorá z vás spraví lepších affilákov. Nechýbajú pravidelné telefonické online meetingy a diskusie o ďalších krokoch, pomoc a tipy pri tvorbe landing page a zvyšovaní konverzných pomerov. A cashflow? Výplata provízií na druhý deň.”
Bc. Erik Gyepes, slovenský online podnikatel žijící v Thajsku
"Affiliate Club je jednoznačně leader na tuzemském trhu. Mimo svou nadstandardní péči ve svém nadšení také zavádí inovace, které posouvají trh dopředu, jako například načítání externích CSS souborů v propagačních prvcích nebo vlastní děkovací stránky a kódy pro affiliate partnery. Neustále přemýšlí nad zlepšováním podmínek svých publisherů i inzerentů a to z něj dělá vyhledávaného obchodního partnera.”
Michal Majgot, autor Affilak.cz
"Spolupráci s Affiliate Clubem si pochvaluji. Spolupráce probíhá hladce a komunikace je velmi rychlá a bezproblémová.”
Václav Štrupl, ředitel a předseda představenstva Bonami.cz, a.s.

Staňte se součástí silné
affiliate komunity

Blog

8 až 12 článků měsíčně: aktuální tipy a seriály pro affiláky

Twitter

Affiliate novinky a žhavé tipy z českého i světového online světa

Facebook

Affiliate novinky, diskuze a nápady na affiliate kampaně

Newsletter

Nejnovější affiliate zprávy, tipy a výsledky affiliate kampaní.

Zvyšte své prodeje přes
výkonnostní affiliate marketing

Prostřednictvím affiliate sítě Affiliate Club získáte osobní přístup k tisícům affiliate partnerů a zásah na celou českou affiliate komunitu. Vytvoříme pro vás úspěšnou affiliate kampaň, kterou společně s vámi budeme dlouhodobě rozvíjet a zvyšovat vaše prodeje při měřitelných nákladech.