Affilák

Princip affiliate marketingu je jednoduchý.
Affilákem se můžete stát i Vy!

Co je affiliate marketing a jak funguje z pohledu affiláka?

Princip affiliate marketingu je jednoduchý. Registrujete se v affiliate síti, kde získáte přístup k affiliate kampaním. Tyto kampaně jsou vytvořené provozovateli webů a webových projektů a nabízí affilákům odměnu (provizi) za přivedené návštěvníky nebo zákazníky (konverze). Přehled aktuálních affiliate kampaní a provizí najdete po přihlášení v administraci affiliate sítě.

Jak affiliate funguje technicky?

Zřizovatel affiliate kampaně (klient) umístí na své webové stránky kód, který zajistí zaznamenání každé affiliate návštěvy a konverze. Jakmile affiliate návštěvník provede konverzi během dopředu nastavené doby (například do 30 dní), připíšeme na váš affiliate účet provizi.

Jako affilák vstoupíte v affiliate síti do affiliate kampaně, kde získáte svůj osobní affiliate odkaz, který používáte pro propagaci kampaně. Přes odkaz rozpoznáme vámi přivedené návštěvníky a jejich konverze.

Jak vydělávat jako affilák přes affiliate marketing?

1

Registrujte se v Affiliate Clubu pro vytvoření vašeho affiliate účtu. Registrací získáte osobní affiliate odkazy pro start propagace kampaní.

2

Odkazy umístěte na svůj web, blog, můžete je odesílat přes email a chat nebo vkládat na sociální sítě, diskuzní weby a fóra. Nové uživatele můžete oslovit také přes placené výkonnostní affiliate kampaně, například na reklamních sítích AdWords, Sklik nebo Facebook. Váš cíl je jednoduchý – nasměrovat zákazníka ke konverzi a obdržet svou provizi.

3

Za každou konverzi (např. vyplněnou poptávku, objednávku) získáte provizi, kterou přehledně vidíte ve statistikách výdělků po přihlášení do Affiliate Clubu. Největší affiláci si vydělávají na provizích stovky tisíc korun měsíčně a pracují přes internet odkudkoliv na světě.

Jak začít?

1. Registrujte se do Affiliate Clubu

Na vašem účtu v Affiliate Clubu najdete přehled aktuálních affiliate kampaní. Jako nový affiliate partner získáte zdarma dárek v podobě 5 týdenního emailového kurzu affiliate marketingu. Můžete se těšit na články, rady, doporučení a návody pro start úspěšného affiliate podnikání.

2. Začnete na sobě pracovat

Aktivně vyhledávejte kvalitní články a čísla o affiliate marketingu. Uvidíte, že dokážete vyhledat velké množství kvalitních informací, které jsou navíc zdarma.

Internet je dynamický obor a tím, že získáte aktuální know-how, můžete být brzy lepší než ti, kdo jsou nyní na špičce v oboru. S vašimi začátky vám pomůžeme, vyplatí se sledovat:

Blog

8 až 12 článků měsíčně: aktuální tipy a seriály pro affiláky

Přečíst blog

Twitter

Affiliate novinky a žhavé tipy z českého i světového online světa

Twitter

Facebook

Affiliate novinky, diskuze a nápady na affiliate kampaně

Facebook

Newsletter

Nejnovější affiliate zprávy, tipy a výsledky affiliate kampaní.

Přihlásit se