Kontaktujte nás: +420 736 524 467, info@affiliateclub.cz | Kontaktujte nás | Pro média | Doporučte nám klienta a získejte odměnu

Mixit.cz

Získejte provizi až 4 % za každý zprostředkovaný nákup na Mixit.cz

Představení affiliate programu Mixit.cz

Na www.mixit.cz si můžete podle vlastní chuti namíchat dokonalé müsli, kaši nebo směs křupavého ovoce, oříšků a čokolády. Ochutnat můžete také 13 zdravých tyčinek a sušenek nebo nějakou z chuťově vyladěných hotových směsí. Vše Vám v Mixit zabalí do krásného tubusu a zašle až k Vám domů, do práce nebo zdarma na nejbližší odběrné místo. Mixit si na českém trhu získává spokojené zákazníky již od roku 2010. Od svých začátků si buduje status českého lovebrandu, který v roce 2012 odmítl nabídky investorů ve Dnu D, aby mohl jít vlastní cestou dokonalé kontroly nad kvalitou. Zákazníci na Mixit oceňují čerstvost a prémiovost surovin, krásné designové tubusy, které se pravidelně obměňují a sezónní portfolio produktů, které je limitované pro určitou část v roce. Spojením se značkou Mixit získáváte silného partnera, který má stovky tisíc zákazníků, 30 tisíc fanoušků na Instagramu a 140 tisíc fanoušků Facebooku.

Podmínky
Cookies je 30 dní.
Affiliate publisherovi náleží provize 4 % za prodej.

Zakázané zdroje trafficu:
- Weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví
- Pro emailing je nutné schválení
- Brand Bidding v PPC
- Propagovat slevové kupony, které nejsou určené pro AffiliateClub.cz
- Kupónovým webům není propagace na přání inzerenta umožněna

Provize

  • Provize z objednávky: 4 %
  • Platnost cookies: 1 měsíc
  • Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu.

Registrace Více informací