Kontaktujte nás: +420 774 230 691, info@affiliateclub.cz | Kontaktujte nás | Pro média | Doporučte nám klienta a získejte odměnu

Mixit.sk

Získejte provizi až 4 % za každý zprostředkovaný nákup na Mixit.sk

Představení affiliate programu Mixit.sk

Na www.mixit.sk si můžete podle vlastní chuti namíchat dokonalé müsli, kaši nebo směs křupavého ovoce, oříšků a čokolády. Ochutnat můžete také 13 zdravých tyčinek a sušenek nebo nějakou z chuťově vyladěných hotových směsí. Vše Vám v Mixit zabalí do krásného tubusu a zašle až k Vám domů, do práce nebo zdarma na nejbližší odběrné místo. Mixit si na českém a slovenském trhu získává spokojené zákazníky již od roku 2010. Od svých začátků si buduje status lovebrandu, který v roce 2012 odmítl nabídky investorů ve Dnu D, aby mohl jít vlastní cestou dokonalé kontroly nad kvalitou. Zákazníci na Mixit oceňují čerstvost a prémiovost surovin, krásné designové tubusy, které se pravidelně obměňují a sezónní portfolio produktů, které je limitované pro určitou část v roce. Spojením se značkou Mixit získáváte silného partnera, který má stovky tisíc zákazníků, 30 tisíc fanoušků na Instagramu a 140 tisíc fanoušků Facebooku.

Podmínky
Cookies je 30 dní.
Affiliate publisherovi náleží provize 4 % za prodej.

Zakázané zdroje trafficu:
- Weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví
- Pro emailing je nutné schválení
- Brand Bidding v PPC
- Propagovat slevové kupony, které nejsou určené pro AffiliateClub.cz
- Kupónovým webům není propagace na přání inzerenta umožněna

Provize

  • Provize z objednávky: 4 %
  • Platnost cookies: 1 měsíc
  • Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu.

Registrace Více informací