Beletrie.eu

Získejte provizi 2,1 % za každý zprostředkovaný nákup na Beletrie.eu

Affiliate program Beletrie.eu

Beletrie.eu je internetový prodejce knih, literatury a dobrého čtení vůbec. Intuitivní rozdělení knižních a dalších kategorií vám umožní bezproblémově vyhledat knihu, dárek, hračku či hru, kterou hledáte. Místo reklamních stojanů si můžete prohlédnout internetové bannery, jež vás upozorní na největší novinky stejně jako na probíhající akce a soutěže. Pokud vás zajímají knižní novinky můžete se zaregistrovat a pravidelně dostávat informace o vyšlých novinkách.
Protože sami majitelé milují knihy již od útlého mládí přetvořili internetové knihkupectví Beletrie.eu v moderní, přehledné a přesto jednoduché knihkupectví. Na nevelké ploše monitoru vašeho počítače jsou schopni vám nabídnout obrovský sortiment s více než dvěma sty tisíci tituly, které často ani v kamenném knihkupectví nenajdete. Vybrat si můžete z několika dopravců i způsobů doprav. Dbáme na kvalitu dodávaných knih, klademe důraz na balení, jehož technologii neustále zdokonalujeme.

Podmínky:
- cookies je 30 dní
- affiliate publisherovi náleží provize 2,1 % za prodej

Zakázané zdroje trafficu:
- weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví

Výhody propagace inzerenta:
- XML produktové feedy
- kupóny naleznete také v automatickém XML feedu AffiliateClubu
- široký a pravidelně aktualizovaný sortiment knih
- doručení do 48 hodin od objednání

Pro další akce doporučujeme sledovat náš Facebook, Twitter a blog

Začněte vydělávat na propagaci e-shopu
Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás.

Tomáš Hanzl - hanzl@5dm.cz

Provize

Provize z objednávky: 2,1 %
Platnost cookies: 1 měsíc
Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu.