Epiderma.cz

Získejte provizi 17,5 % za každý zprostředkovaný nákup na Epiderma.cz

Affiliate program Epiderma.cz

EPIDERMA je speciální dermokosmetika, ryze česká značka, která přichází se svými prvními výrobky pro problematickou pleť s akné, ekzémy a lupénkou. Značka Epiderma speciální dermokosmetika se profesionálně zabývá ošetřením a zklidněním problematické pokožky za pomocí své protizánětlivé a regenerační kompozice Betuldiol®, která je předmětem patentu celoevropského významu. Na této nové, jedinečné a nadčasové kompozici bude značka Epiderma budovat širší portfolio svých dalších produktů. Celý tým pevně věří, že produkty vám výrazně pomohou zpříjemnit a zkvalitnit život. Zakladatelem značky Epiderma je MUDr. Jiří Skalický, který vystudoval Univerzitu Karlovu v Praze v roce 1978. Vždy se zajímal o inovativní prvky v medicíně. V roce 1992 odešel do soukromého sektoru, 8 let pobýval v Rusku, aby po návratu do Čech se začal zabývat problematickou kůží a jak ji léčit. Prováděl mnoho studií na účinky konopného oleje a jeho vlivu na lidský organizmus, především na kůži a její choroby. Je autorem a spoluautorem několika patentů mezinárodního významu. Byl průkopníkem ve využití konopného oleje v kosmetologii. Od roku 2007 se zajímá o duální (dvojitý) lék proti zánětům. (Inhibiční účinek jednak proti COX a jednak proti LOX). Tou dobou bylo ve světě pouze 5 syntetických léčiv s tímto duálním efektem. A to bylo málo. Své znalosti o konopí zhmotnil v dalším svém patentu protizánětlivé látky s duálním působením – Cannabiox. Tou dobou to byla první přírodní farmaceutická kompozice ve světě s tímto účinkem. Světu daroval i první lékopisnou normu konopného oleje, která nikdy a nikde nebyla. Jako první sjednotil složení konopného oleje a uvedl na trh jeho normu. Na tomto lékopise pracoval od roku 2008 až 2010 za pomoci VŠCHT v Praze s panem profesorem Kvasničkou. Tento lékopis byl schválen Bruselem a je závazný téměř pro celý svět. V roce 2012 si všiml, že Cannabiox v některých případech není účinný a vyvolává ojediněle nežádoucí reakce na kůži. Z tohoto důvodu začal pracovat na vylepšené, svým působením razantnější, ale především účinnější duální kompozici – Betuldiol, který vykazoval i vysoké regenerační vlastnosti na kůži. Jedná se o odborníka na využití konopných látek ve farmacii a že jeho mixtury jsou vždy na vysoké úrovni, které lidem pomáhají. Jedná se o člověka optimistického, nic není nemožné. Nikdy nic nevzdává a jedna z odměn mu je spokojenost lidí s jeho výrobky."

Podmínky
- cookies je 30 dní
- affiliate publisherovi náleží provize 17,5 % z hodnoty objednávky

Zakázané zdroje trafficu:
- weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví
- Brand Bidding v PPC

Výhody propagace inzerenta:
- pravidelné akce a kupóny
- značka je stále známější na trhu
- kupóny naleznete také v automatickém XML feedu AffiliateClubu


Pro další akce doporučujeme sledovat náš Facebook, Twitter a blog

Začněte vydělávat na propagaci e-shopu
Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás.

Tomáš Hanzl - hanzl@5dm.cz

Provize

Provize z objednávky: 17,5 %
Platnost cookies: 1 měsíc
Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu.