First Class Publishing

Získejte provizi až 21 % za každý zprostředkovaný nákup na First Class Publishing

Affiliate program First Class Publishing

Vydavatelství First Class Publishing zastřešuje nejen projekty First Class a Business Leaders, ale také organizaci nejrůznějších konferencí pod značkou First Class Events. Všechny projekty již mají velmi silné postavení na trhu, obsluhují tisíce spokojených zákazníků a mají velmi ambiciózní růstovou politiku. Hlavní tváří a šéfredaktorem je Petr Casanova, který vytvořil největší komunitu lidí se zájmem o osobní rozvoj na českém internetu.

Affiliate publisherovi náleží provize 21 % z prodeje vstupenek na nadcházející konferenci Tajemství obchodu a 10,5 % z prodeje knih, motivačních diářů a ostatního zboží z eshopu First Class Publishing.

Pro prodej vstupenek na konferenci Tajemství obchodu můžete použít jak stránku e–shopu, tak také přímo stránku konference: tajemstviobchodu.cz. Stačí si v detailu kampaně v části Landing Page (Vstupní stránka) zvolit "Vstupenky na konferenci Tajemství obchodu" a použít affiliate odkaz, který se Vám automaticky ihned aktualizuje.

Podmínky
- Cookies je 30 dní
- Affiliate publisherovi náleží provize 10,5 % z prodeje knih, motivačních diářů a 21 % z prodeje vstupenek na nadcházející konferenci Tajemství obchodu

Zakázané zdroje trafficu:
- Weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví

Provize

Provize z objednávky: až 21 %
Platnost cookies: 1 měsíc
Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu.