Mkluzkoviny.cz

Získejte provizi 11 % za každý zprostředkovaný nákup na Mkluzkoviny.cz

Affiliate program Mkluzkoviny.cz

Mkluzkoviny je rodinná firma, která na trhu s textilem působí již přes 7 let. Zaměřuje se především na ložnici, obzvlášť na povlečení a prostěradla. V nabídce má též kvalitní osušky, ručníky, prošívané přikrývky, polštáře a mnoho dalšího. Všechny zásilky expedují do 24 hodin od objednání, jelikož v nabídce mají zboží, které je skladem a připraveno k okamžitému odeslání. Při objednávce nad 1999,-Kč je dopravné zdarma.

Podmínky:
Inzerent klade velký důraz na zveřejňování kupónů, akcí a slev. V případě propagace akcí, které nebudou komunikovány naší síti, nebo nebudou dohledatelné na stránkách inzerenta, případně budou jinak matoucí a zavádějící, může dojít k zamítnutí vzniklých konverzí a vyřazení z další propagace.
- cookies je 30 dní
- affiliate publisherovi náleží provize 11 %

Zakázané zdroje trafficu:
- weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví

Výhody propagace inzerenta:
- pravidelné akce a kupóny
- kupóny naleznete také v automatickém XML feedu AffiliateClubu
- zajímavá provize


Pro další akce doporučujeme sledovat náš Facebook, Twitter a blog

Začněte vydělávat na propagaci e-shopu
Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás.

Tomáš Hanzl - hanzl@5dm.cz

Provize

Provize z objednávky: 11 %
Platnost cookies: 1 měsíc
Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu.