Nabytek-aldo.cz

Získejte provizi až 3,5 % za každý zprostředkovaný nákup na Nabytek-aldo.cz

Affiliate program Nabytek-aldo.cz

ALDO je jednička ve vybavení do dětských pokojů. Pomohou vám k fascinujícímu a zároveň funkčnímu řešení dětského pokoje. V ALDO najdete nejširší nabídku patrových a multifunkčních postelí v ČR nebo úchvatné kompletní kolekce nábytku. Zaměřují se na stylový nábytek v originálních designech od předních, pečlivě prověřených, výrobců ze západní Evropy (Španělsko, Francie, Belgie, Holandsko, Německo,…).

Doručení nábytku až do vašeho pokoje je zcela zdarma.

Inspirovat se můžete i osobně v showroomu v Brně.

Produkty od výrobců Cílek, Parisot, Trasman a Vipack jsou top produkty ALDO a tito výrobci tvoří 80 - 90 % obratu. U každého produktu je výrobce na webu uveden (Parisot má zkratku PRS).

Inzerent s partnery, kteří mají silné zastoupení v cílové skupině rodin s dětmi, spolupracuje za zvýhodněných podmínek – s vyšší provizí. Pokud právě Váš web cílí na danou skupinu, tak nás kontaktujte pro nastavení lepších podmínek.

Podmínky:
- platnost cookies trvá 30 dní
- Affiliate publisherovi náleží provize až 3,5 % z objednávky za zboží.

Zakázané zdroje trafficu:
- weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví
- pro emailing je nutné schválení
- Brand Bidding v PPC

Pro další akce doporučujeme sledovat náš Facebook, Twitter a blog

Začněte vydělávat na propagaci e-shopu
Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás.

Tomáš Hanzl - hanzl@5dm.cz

Provize

Provize z objednávky: až 3,5 %
Platnost cookies: 1 měsíc
Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu.