UPC.cz

Získejte provizi za každý schválený lead pro UPC.cz

Affiliate program UPC.cz

Společnost UPC, největší český poskytovatel placených televizních služeb a vysokorychlostního internetu, disponuje kabelovými sítěmi v dosahu 1,4 milionu domácností. Jeho služeb využívá přes 600 tisíc zákazníků.

Podmínky
Platnost cookies trvá 30 dní. Tento typ programu funguje na bázi ověřených leadů. Klient má složitější interní procesy, proto se konverze nepropisují, okamžitě a schvalování probíhá manuálně.

Affiliate publisherovi náleží provize podle typu služeb UPC

Televize (DTV – digitální TV)
Více než 140 televizních programů, z toho přes 50 vysílaných v HD kvalitě, posouvá UPC v oblasti služeb na první místo v České republice. UPC nabízí interaktivní televizi Horizon s neomezenou UPC videotékou a TV archivem.

Internetové služby
UPC internet, stabilní a bezpečný, je nejrychlejší v České republice. Poskytuje rychlost připojení až 300 megabitů za výhodné ceny. Zákazníci mohou využívat možnost videohovorů, hrát online hry a sledovat filmy na různých zařízeních.

Pevné linky
Kromě televize a internetu poskytuje UPC služby spojené s telefonováním prostřednictvím pevné linky. Kromě klasických hovorů mohou zákazníci využívat konferenční hovory s více účastníky nebo hlasovou schránku pro záznam zmeškaných hovorů.

Upgrade produktů
Společnost UPC neustále pracuje na zlepšování svých služeb. Svým zákazníkům proto nabízí možnost výhodně přejít na kvalitnější verzi svých produktů.

Doplňkové balíčky
Zákazníci UPC si mohou služby televize Klasik nebo Komfort rozšířit o další programy, nejnovější filmy a seriály v HD kvalitě. V rámci doplňkových balíčků jsou k dispozici dětské, sportovní, zpravodajské i dokumentární programy, a to i zahraniční.

Ostatní produkty
Kromě výše uvedených služeb mají zákazníci možnost využít další produkty společnosti UPC, jako je bezpečnostní software Smat Guard za výhodnou cenu, pořízení nebo pronájem WiFi modemu a dalších.

Podrobný přehled struktury provizí – UPC_cz struktura provizí pro affil pdf

Zakázané zdroje trafficu
- Weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví
- Pro emailing je nutné schválení
- Brand Bidding v PPC

Provize

Provize za schválený lead: na dotaz
Platnost cookies: 1 měsíc
Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu.