Wonderful.cz

Získejte provizi 7 % za každý zprostředkovaný nákup na Wonderful.cz

Affiliate program Wonderful.cz

Wonderful.cz je první česká parfumerie s čistě přírodní kosmetikou a niche parfémy. Zákazníci zde mohou nakoupit dekorativní i pečující kosmetiku či omamné vůně bez škodlivé chemie. Jsou výhradním distributorem kosmetických značek, které naleznete na e-shopu v České republice a na Slovensku. Wonderful je svět, kde krása existuje v souladu s přírodou a kvalita je na prvním místě. Filozofií Wonderful je, že ke konvenčním produktům vždy existuje alternativa, která je šetrnější (k přírodě i vaší pleti). Věří, že „přírodní“ (či bio nebo organické) bude v nejbližších letech nové „konvenční“. Jednak nemáme na vybranou, pokud na naší krásné planetě chceme existovat i další staletí… ale hlavně, k čemu máme blíž než k přírodě?

Podmínky:
- cookies je 30 dní
- affiliate publisherovi náleží provize 7 % z objednávky zboží

Zakázané zdroje trafficu:
- weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví

Výhody propagace inzerenta:
- Doprava zdarma nad 1200,-
- Speciální zákaznický Loyalty Program. Při sečtení objednávek za 6.000,- získá zákazník navždy slevu 10% na veškeré další objednávky.
- Podrobné popisy produktů


Pro další akce doporučujeme sledovat náš Facebook, Twitter a blog

Začněte vydělávat na propagaci e-shopu
Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás.

Tomáš Hanzl - hanzl@5dm.cz

Provize

Provize z objednávky: 7 %
Platnost cookies: 1 měsíc
Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu.