Konference, přednášky a setkání s novináři

AffiliateClub je přední Affiliate síť a jako taková se pravidelně účastní odborných konferencí, pořádá vlastní konference, organizuje setkání s novináři, které zajímá nejen náš obor, ale i naše výkonnostní projekty. Nejzajímavější akce, naleznete na této stránce.

Inspirativní setkání s osobnostmi e-commerce

27. února 2019

Barokní refektář, Praha

Přední osobnosti e-commerce prozradily, jak vylepšit e-shop a kam směřuje český online. Co na nás čeká nového v roce 2019 nebo jak a proč využívat provizní systémy. Na konferenci, kterou pořádal AffiliateClub vystoupil Jan Dočekal (majitel AffiliateClubu a Plné Peněženky), Milan Šmíd (manager Zboží.cz and Seznam.cz), Ondřej Kesner (Affiliate Marketing Specialista Vivantis), Luboš Plotěný (CEO Sherpas / Managing Director Dobrý web).

Čtěte více

E-commerce Berlin Expo 2019

20. února 2019

Berlín, Německo

Affilite club se účastnil mezinárodní e-commerce konference v Berlíně. Akce se účastnilo více než 5.000 vystavovatelů, návštěvníků a řečníků. Kromě stánků vystavovatelů byly na akci 4 konferenční prostory, kde řečníci prozradili celou řadu zajímavých informací. Jak to na konferenci vypadalo, jsme popsali v našem článku.

Čtěte více

Setkání s novináři v kavárně

6. listopadu 2018

Praha, Kavárna, co hledá jméno

Pod českými stromečky budou v roce 2018 dárky z Číny za 380 milionů. Přitom téměř 50% zákazníků, kteří nakupují s cashbackem, využijí náš projekt, www.plnapenezenka.cz. Tyto a další zajímavosti jsme prozradili na tiskové konferenci Plné Peněženky v Praze.

Čtěte více

Móda v Česku - co nosíme, proč to kupujeme, kde se to bere.

20. listopadu 2018

Praha, Česko

Jan Doležal, majitel AffiliateClubu, Plné Peněženky a Lookia přednášel o tom, že cashback a výkonnostní marketing jsou dnes již důležitou složkou propagace módních e-shopů. Honza také naznačil, jaké technologie ovlivní nákupy módy v blízké i vzdálenější budoucnosti.

Čtěte více

AffilHero konference

15. září 2018

Brno, Česko

Druhý roční AffilHero konference se uskutečnil opět v Brně. Ve spolupráci s dalšími affiliate sítěmi náš AffiliateClub uspořádal specializovanou konferenci pro affiliate manažery. Svou přednášku zde měl také projektový ředitel společnosti Ján Makovič, který prozradil, jak lze affily rozdělit do kategorií, prozradil, jaká mají specifika a jaký dosahují výkon.

Čtěte více

Setkání s novináři na lodi na téma ženy vs. muži

29. srpna 2019

Praha, Náplavka

Kdo přes cashback utrácí více za boty a kdo za letenky? Ženy nebo muži? V srpnu jsme si nejen o tom na Náplavce povídali s novináři, které jsme pozvali na letní drink. Zároveň jsme s potěšením oznámili, že jsme tento měsíc dosáhli krásného milníku 500 000 uživatelů Plné Peněženky!

Čtěte více

AffilHero konference

23. září 2017

Brno, Česko

Historicky první konferenci s názvem AffilHero jsme spolu s dalšími sítěmi uspořádali v září v Brně. Odborné přednášky zaujali větší část publika a kdo nechtěl poslouchat, ten využil akci pro networking mezi affily a sítěmi.

Čtěte více