O nás

“Baví mě současné trendy, komunikace a obchod, a právě ty Affiliate Club spojuje. Společně s týmem odborníků se budeme soustředit na kvalitnější služby pro e-shopy a affiliate partnery a také na udržení současného růstu společnosti.”

PETRA BAHOUNKOVÁ, ŘEDITELKA AFFILIATE CLUBU

Představení AffiliateClub.cz

AffiliateClub.cz zvyšuje svým partnerům a klientům výdělky prostřednictvím internetu. Díky neustálým inovacím, rozvoji a velkému týmu odborníků z 5DM patří mezi největší provizní affiliate sítě v České republice a na Slovensku.

Svůj úspěch stavíme na třech pilířích:

– Péče a rozvoj tisíců affiliate partnerů a zájem o správné směřování affiliate oboru
– Výkonnostní affiliate řešení pro zvýšení prodeje výrobků a služeb při měřitelných nákladech
– Precizní technologie s důrazem na intuitivní obsluhu na pc a mobilních zařízeních

V Affiliate Clubu těžíme ze zkušeností z online výkonnostního marketingu sahajících do samých počátků oboru na českém internetu v roce 2008. Rozjeli jsme a stále zlepšujeme několik úspěšných výkonnostních affiliate kampaní a pomůžeme i vám.
V businessu jsou naší výhodou nadstandardní vztahy s většinou velkých affiliate partnerů a zvyšování jejich prodejních výsledků a objemů realizovaných prodejů přes internet. Dlouhodobě spolupracujeme s předními partnery z oblasti zdraví, e-commerce, pojištění, financí, služeb, infopodnikání, seznamek a her.

Náš individuální přístup k affilákům i klientům zaručuje variabilitu – komunikujeme osobně, ale i přes Skype/Hangout. Potkáte nás na různých affiliate a marketingových setkáních. Pořádáme konference, publikujeme články, tipy a informace prostřednictvím blogu a sociálních sítí.
Věříme, že sdílet know-how, investovat do růstu oboru a vytvářet affiliate příležitosti je správná věc.

Naše myšlení

Dlouhodobý úspěch Affiliate Clubu není možný bez skvělých lidí a osobností, s kterými každý den spolupracujeme. V business rozhodování se řídíme 5 základními principy:

1. BUSINESS ÚSPĚCH:

Pomáháme partnerům a klientům najít řešení k dosažení úspěchu v jejich podnikání. Úspěch partnerů a klientů je i náš úspěch.

2. EXCELENTNÍ PÉČE:

Naši partneři, klienti nebo kolegové si zaslouží jen to nejlepší a nezáleží na našem pracovním vytížení, nebo jaký je den v týdnu.

3. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP:

Každý business má své vlastní cíle a strategie. Přistupujeme k partnerům i klientům individuálně. Nikdo pro nás není jen číslo v tabulce.

4. RYCHLÁ KOMUNIKACE:

Žijeme v dynamické době. Co platilo včera, nemusí platit dnes. Komunikujeme rychle a nebojíme se včas oznámit změny, i ty nepopulární.

5. SPOLEČENSKÁ ZODPOVĚDNOST:

Záleží nám na lidech a světě, ve kterém žijeme. K působení si vybíráme obory bez negativního společenského vlivu.

Historie AffiliateClub.cz

Naše affiliate síť klade od svého počátku důraz na výjimečnou péči o své partnery a klienty. Na tento cíl odkazuje už název Affiliate Club. Všichni se u nás cítí jako v elitním business klubu.
Na nastavení strategie Affiliate Clubu se během prvních dvou let podílel Michal Majgot, který čerpal ze svých zkušeností provozovatele affiliate magazínu Affilák.cz a diskuzního fóra Affiláci.cz. Po Martinu Bětíkovi přebrala vedení sítě Affiliate Clubu Ing. Petra Bahounková.

Mezi významné klienty Affiliate Clubu patří společnosti Bonprix, NejlevnějšíPneu.cz, IDEA nábytek, KlikPojištění.cz, Svět zdraví, Bonami.cz, Rohlik.cz nebo Mixit.cz.

Tým Affiliate Clubu

Ředitelka – Ing. Petra Bahounková
Komunikace s obchody – Mgr. Veronika Hlochová
Komunikace s affiliate publishery – Tomáš Hanzl
Obchod a akční nabídky – Hana Bujková
Technická část a inovace – Petr Pomezný a Petr Netolický
Marketing – Josef Drobílek
Affiliate Club sdílí další lidské zdroje s 5DM a Plnou Peněženkou

Kariéra v AffiliateClub.cz

Máte zdravý selský rozum a tah na branku? Jste spolehliví a hledáte práci v rostoucím a zajímavém oboru plném výzev?

Neustále hledáme nové talenty. Pro každého máme skvělé pracovní podmínky v našem mladém a energickém týmu. Máme otevřené pracovní pozice a zájem rozvíjet také váš talent. Na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis na job@affiliateclub.cz. Těšíme se na vás!