Kontaktujte nás: +420 774 230 691, info@affiliateclub.cz | Kontaktujte nás | Pro média | Doporučte nám klienta a získejte odměnu

O nás

“V Affiliate Clubu těžíme ze zkušeností z online výkonnostního marketingu sahajících do samých počátků oboru na českém internetu v roce 2008. Dlouhodobě spolupracujeme s předními partnery z oblasti zdraví, e-commerce, pojištění, finance, služeb, infopodnikání, seznamek a her, kterým zvyšujeme prodejní výsledky a objem realizovaných prodejů přes internet.”

Martin Bětík, AffiliateClub.cz

Představení AffiliateClub.cz

AffiliateClub.cz patří mezi největší provizní affiliate sítě v České republice a na Slovensku. Pomáhá svým partnerům a klientům zvýšit výdělky prostřednictvím internetu.

Úspěch Affiliate Clubu stojí na třech pilířích. Prvním z nich je péče a rozvoj tisíců affiliate partnerů a zájem o správné směřování affiliate oboru. Druhým pilířem jsou výkonnostní affiliate řešení, která pomáhají klientům prodávat více výrobků a služeb při měřitelných nákladech. Třetím pilířem je precizní technologie s důrazem na intuitivní obsluhu na počítačích i mobilních zařízení.

V Affiliate Clubu těžíme ze zkušeností z online výkonnostního marketingu sahajících do samých počátků oboru na českém internetu v roce 2008. Dlouhodobě spolupracujeme s předními partnery z oblasti zdraví, e-commerce, pojištění, finance, služeb, infopodnikání, seznamek a her, kterým zvyšujeme prodejní výsledky a objem realizovaných prodejů přes internet.

Mezi výhody spolupráce s Affiliate Clubem patří přístup k know-how vycházející z desítek miliónů korun proinvestovaných ve vlastních výkonnostních affiliate kampaních. V businessu jsou naší výhodou nadstandardní vztahy s většinou velkých affiliate partnerů. Máme zájem o osobní přístup k affilákům i klientům, účastníme se affiliate a marketingových setkání a zároveň respektujeme svobodu internetu a s řadou partnerů komunikujeme přes Skype/Hangout. Publikujeme články, tipy a informace prostřednictví blogu a sociálních sítí. Věříme, že sdílet know-how, investovat do růstu oboru a vytvářet affiliate příležitosti je správná věc.

Naše mise

Dlouhodobý úspěch Affiliate Clubu není možný bez skvělých lidí a osobností, s kterými každý den spolupracujeme. V business rozhodování se řídíme 5 základními principy:

1. Business úspěch:

Pomáháme partnerům a klientům najít řešení k dosažení úspěchu v jejich podnikání. Úspěch partnerů a klientů je i náš úspěch.

2. Excelentní péče:

Každý náš partner, klient nebo kolega si zaslouží jen to nejlepší a nezáleží na tom, jaký je den v týdnu nebo naše pracovní vytížení.

3. Individuální přístup:

Každý business má své vlastní cíle a strategie. Přistupujeme k partnerům i klientům individuálně. Nikdo pro nás není jen číslo v tabulce.

4. Rychlá komunikace:

Žijeme v dynamické době a co platilo včera, nemusí platit dnes. Komunikujeme rychle a nebojíme se včas oznámit změny, i ty nepopulární.

5. Společenská zodpovědnost:

Záleží nám na lidech a světě, ve kterém žijeme. Působíme v oborech, které z našeho pohledu nemají negativní společenský vliv.

Historie AffiliateClub.cz

Se zřejmou inspirací ve světových leaderech affiliate a online marketingu založil Michal Hardyn affiliate síť, která od prvního dne klade důraz na výjimečnou péči o své partnery a klienty. Na tento cíl odkazuje už název affiliate sítě Affiliate Club, partneři i klienti se mají cítit jako v elitním business klubu.

Na nastavení strategie Affiliate Clubu se během prvních dvou let podílel Michal Majgot, který čerpal ze svých zkušeností provozovatele affiliate magazínu Affilák.cz a diskuzního fóra Affiláci.cz. Mezi významné klienty Affiliate Clubu patří společnosti Bonprix, NejlevnějšíPneu.cz, IDEA nábytek, KlikPojištění.cz, Svět zdraví, Bonami.cz, Rohlik.cz nebo Mixit.cz.

Kariéra v Affiliate Clubu

Hledáte práci v rostoucím a zajímavém oboru, nebojíte se výzev? Jste spolehliví, máte zdravý selský rozum a tah na branku? Neustále hledáme nové talenty, kterým nabídneme práci a skvělé podmínky pro práci v našem mladém a energickém týmu. Máme otevřené pracovní pozice a zájem rozvíjet také váš talent. Stačí nám poslat váš životopis a krátký motivační dopis na job@affiliateclub.cz.