Kontaktujte nás: +420 774 230 691, info@affiliateclub.cz | Kontaktujte nás | Pro média | Doporučte nám klienta a získejte odměnu

Reference

Podívejte se, co o nás říkají známé osobnosti českého online světa.

Napsali o nás

"Affiliate Club je mladá provizní síť, která se snaží velmi férově spolupracovat s partnery i obchodníky a pomoci oběma stranám k maximálnímu využití potenciálu affiliate marketingu. Velmi se mi líbí také jejich důraz na komunikaci a podporu, která je neustále dostupná. Také se nebojí podělit se o své know-how a pomoci tak i začínajícím partnerům k lepším výsledkům.”
Mário Roženský, podnikatel v affiliate marketingu, provozovatel AffilBox.cz
"Spolupráci s Affiliate Clubem si pochvaluji. Spolupráce probíhá hladce a komunikace je velmi rychlá a bezproblémová.”
Václav Štrupl, ředitel a předseda představenstva Bonami.cz, a.s.
"Affiliate Club je profesionálna affiliate sieť, ktorá z vás spraví lepších affilákov. Nechýbajú pravidelné telefonické online meetingy a diskusie o ďalších krokoch, pomoc a tipy pri tvorbe landing page a zvyšovaní konverzných pomerov. A cashflow? Výplata provízií na druhý deň.”
Bc. Erik Gyepes, slovenský online podnikatel žijící v Thajsku
"Affiliate Club je jednoznačně leader na tuzemském trhu. Mimo svou nadstandardní péči ve svém nadšení také zavádí inovace, které posouvají trh dopředu, jako například načítání externích CSS souborů v propagačních prvcích nebo vlastní děkovací stránky a kódy pro affiliate partnery. Neustále přemýšlí nad zlepšováním podmínek svých publisherů i inzerentů a to z něj dělá vyhledávaného obchodního partnera.”
Michal Majgot, autor Affilak.cz