Reference

Reference

Podívejte se, co o nás říkají známé osobnosti českého online světa.

Napsali o nás

„Spolupráci s Affiliate Clubem si pochvaluji. Spolupráce probíhá hladce a komunikace je velmi rychlá a bezproblémová.”

Václav Štrupl, ředitel a předseda představenstva Bonami.cz, a.s.

„Affiliate Club je jednoznačně leader na tuzemském trhu. Mimo svou nadstandardní péči ve svém nadšení také zavádí inovace, které posouvají trh dopředu, jako například načítání externích CSS souborů v propagačních prvcích nebo vlastní děkovací stránky a kódy pro affiliate partnery. Neustále přemýšlí nad zlepšováním podmínek svých publisherů i inzerentů a to z něj dělá vyhledávaného obchodního partnera.”

Michal Majgot, autor Affilak.cz

„Affiliate Club je mladá provizní síť, která se snaží velmi férově spolupracovat s partnery i obchodníky a pomoci oběma stranám k maximálnímu využití potenciálu affiliate marketingu. Velmi se mi líbí také jejich důraz na komunikaci a podporu, která je neustále dostupná. Také se nebojí podělit se o své know-how a pomoci tak i začínajícím partnerům k lepším výsledkům.”

Mário Roženský, podnikatel v affiliate marketingu, provozovatel AffilBox.cz

„Affiliate Club je profesionálna affiliate sieť, ktorá z vás spraví lepších affilákov. Nechýbajú pravidelné telefonické online meetingy a diskusie o ďalších krokoch, pomoc a tipy pri tvorbe landing page a zvyšovaní konverzných pomerov. A cashflow? Výplata provízií na druhý deň.”

c. Erik Gyepes, slovenský online podnikatel žijící v Thajsku