Reference

Reference

Podívejte se, co o nás říkají známé osobnosti českého online světa.

Napsali o nás

“Affiliate marketing jsme začali využívat jako prostředek k přivedení nových zákazníků a rozšíření povědomí o značce. Jedná se o prostředek, který dokáže zacílit na zákazniky, které prvoplánově nezachytí PPC reklamy, sociální sítě a další naše klasické kanály. S Affiliate Clubem jsme spokojeni, vodí nám nové zákazníky, čímž zvyšuje obrat e-shopu. Naše spolupráce tímto splnila očekávání.”

Eva Vihanová, i-living

“Do AffiliateClubu jsme se rozhodli zapojit v situaci, kdy jsme hledali nové příležitosti jak zvýšit tržby našeho e-shopu. To AffiliateClub splnil a stal se tak důležitou součástí našeho marektingového mixu. Dostali jsme se díky němu k řadě partnerů, kteří by pro nás byli jinak obtížně dosažitelní.”

Štěpán Heller, boardstar

“Na trhu poptávkových systému se pohybujeme relativně krátce, ale za to dobu jsme si dokázali vytvořit základnu desetitisíců spokojených zákazníků. Jedním z předpokladů, se kterým jsem začali rozvíjet Poptávej.cz, je naše touha neustále zlepšovat služby a hledat nové cesty k zákazníkům. AffiliateClub byl jednou z možností, jak služby zase posunout o kus dál a jsem velice rád, že naše partnerství se i nadále úspěšně prohlubuje.”

Jakub Sklenář, poptavej.cz

“Vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo prosadit u konkurence na zahraničních trzích a věděli jsme, že na českém a slovenském trhu patří Affiliate Club k naprosté špičce, rozhodli jsme se pro vstup do Affiliate Clubu. Tento krok se ukázal jako velmi povedený už v prvních měsících. Spokojenost panuje zejména v komunikaci, která je rychlá, efektivní a smysluplná.”

Michal Cibulec, wayfarer