Kontaktujte nás: +420 774 230 691, info@affiliateclub.cz | Kontaktujte nás | Pro média | Doporučte nám klienta a získejte odměnu

Affilák

Princip affiliate marketingu je jednoduchý. Affilákem se můžete stát i Vy!

Co je affiliate marketing a jak funguje z pohledu affiláka?

Princip affiliate marketingu je jednoduchý. Registrujete se v affiliate síti, kde získáte přístup k affiliate kampaním. Tyto kampaně jsou vytvořené provozovateli webů a webových projektů a nabízí affilákům odměnu (provizi) za přivedené návštěvníky nebo zákazníky (konverze). Přehled aktuálních affiliate kampaní a provizí najdete po přihlášení v administraci affiliate sítě.

Jak affiliate funguje technicky?

Zřizovatel affiliate kampaně (klient) umístí na své webové stránky kód, který zajistí zaznamenání každé affiliate návštěvy a konverze. Jakmile affiliate návštěvník provede konverzi během dopředu nastavené doby (například do 30 dní), připíšeme na váš affiliate účet provizi.

Jako affilák vstoupíte v affiliate síti do affiliate kampaně, kde získáte svůj osobní affiliate odkaz, který používáte pro propagaci kampaně. Přes odkaz rozpoznáme vámi přivedené návštěvníky a jejich konverze.

Jak vydělávat jako affilák přes affiliate marketing?

Registrujete se v Affiliate Clubu pro vytvoření vašeho affiliate účtu. Registací získáte osobních affiliate odkazy pro start propagace kampaní.

Odkazy umístíte na svůj web, blog, můžete je odesílat přes email a chat nebo vkládat na sociální sítě, diskuzní weby a fóra. Nové uživatele můžete oslovit také přes placené výkonnostní affiliate kampaně, například na reklamních sítích AdWords, Sklik nebo Facebook. Váš cíl je jednoduchý - nasměrovat zákazníka ke konverzi a obdržet vaši provizi.

Za každou konverzi (např. vyplněnou poptávku, objednávku) získáte provizi, kterou přehledně vidíte ve statistikách výdělků po přihlášení do Affiliate Clubu. Největší affiláci si vydělávají na provizích stovky tisíc korun měsíčně a pracují přes internet odkudkoliv na světě.

Registrovat se a začít vydělávat

Jak začít?

1. Registrujte se do Affiliate Clubu

Na vašem účtu v Affiliate Clubu najdete přehled aktuálních affiliate kampaní. Jako nový affiliate partner získáte dárek v podobě 5 týdnů emailový kurz affiliate marketingu zdarma. Můžete se těšit na články, rady, doporučení a návody pro start úspěšného affiliate podnikání.

2. Začnete na sobě pracovat

Aktivně vyhledáváte kvalitní články a čísla o affiliate marketingu. Uvidíte, že těch solidních informací zdarma dokážete dohledat velké množství. Stejnou cestu před vámi absolvovali všichni naši velcí superaffiláci.

Internet je dynamický obor a tím, že získáte aktuální know-how,
můžete být brzy lepší než ti, kdo jsou nyní na špičce v oboru.
S vašimi začátky vám pomůžeme, vyplatí se sledovat:

Blog

8 až 12 článků měsíčně: aktuální tipy a seriály pro affiláky

Twitter

Affiliate novinky a žhavé tipy z českého i světového online světa

Facebook

Affiliate novinky, diskuze a nápady na affiliate kampaně

Newsletter

Nejnovější affiliate zprávy, tipy a výsledky affiliate kampaní.