ePoptavka.cz

Získejte provizi 80 Kč za každý zprostředkovaný nákup na ePoptavka.cz

Affiliate program ePoptavka.cz


Jednoduchý poptávkový systém. Zákazník, který shání řemeslníka nebo firmu, která se postará o libovolné stavební úpravy, vyplní nezávaznou poptávku po konkrétní požadované práci. Systém za něj osloví specialisty a ještě tentýž den zákazník obdrží první nabídky, které může, ale nemusí využít.

Tento poptávkový systém využívá téměř 200 tisíc dodavatelů. Průměrná úspora klientů dosahuje 30 %.

Provize je ve výši 80,- Kč a je vyplácena za každou unikátní platnou stavební poptávku, která projde SMS verifikací a je publikována. Platná poptávka je v hodnotě alepoň 5 000,- Kč vč. DPH a má vyplněny všechny údaje.

Za poptávky se nepovažuje a tudíž neproplácí: nabídky, investorské služby, výkup / odpady, obchodní zastoupení , pracovníky na HPP, brigádníky, barter a podobně.

V této kampani je možné upravit si iframe formulář s pomocí vlastního CSS souboru. Pod generátorem formuláře zaškrtněte "Add Custom Variables". Jméno bude css a hodnota je celá url vedoucí k vašemu css souboru. Například tedy http://web.cz/soubor.css.

V PPC je zakázáno propagovat vygenerovaný affiliate odkaz (přímá PPC arbitráž).
PPC kampaně nejsou povoleny.
Mailové kampaně jsou možné pouze po předchozí dohodě a schválení.


Cookies jsou nastaveny DOŽIVOTNĚ.

Provize

Provize za schválený lead: 80 Kč
Platnost cookies: neomezené
Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu.