Relaxero.sk

Získejte provizi 5 % za každý zprostředkovaný nákup na Relaxero.sk

Affiliate program Relaxero.sk

Relaxero.sk je portál plný lidí, kteří se cestováním baví a dělají maximum pro to, aby se zákazníci bavili také. Jejich jediným cílem je: umožnit každému cestovat levně a poznávat krásná místa Česka i Evropy. Proto se Relaxero.sk snaží tvořit balíčky pobytů tak, aby si každý vybral a prožil chvíle odpočinku podle svých představ. Spokojenost klientů je nejdůležitější, proto Relaxero.sk vždy s čímkoliv poradí, například výběr dovolené zákazníkům pomohou řešit i po telefonu, e-mailem nebo online na chatu. V případě potřeby Relaxero.sk poskytne pomoc i s řešením rezervace v cizím jazyce nebo s čímkoliv jiným.

Relaxero.sk sídli v Brně a slevy na cestování připravuje již od roku 2010. Za tuto dobu jich má Relaxero.sk na kontě již více než 4 000 a na dalších usilovně pracuje. Relaxero.sk spolupracuje s více než 450 hotely, penziony a cestovními kancelářemi. Za odpočinkem, sportem nebo poznáním tak se Relaxero.sk vyrazilo už přes 200 000 zákazníků.

Podmínky
Platnost cookie je 30 dní.
Affiliate publisherovi náleží provize 5 % z ceny každé objednávky

Zakázané zdroje trafficu:
- weby a aplikace s ilegálním obsahem, nebo obsahem porušujícím duševní vlastnictví
- pro emailing je nutné schválení
- Brand Bidding v PPC

Pro další akce doporučujeme sledovat náš Facebook, Twitter a blog

Začněte vydělávat na propagaci e-shopu
Rádi Vás do programu zapojíme, provedeme programem, jeho pravidly a možnostmi. Neváhejte se obrátit na našeho affiliate manažera s čímkoli, co bude potřeba. Jsme tu pro vás.

Tomáš Hanzl - hanzl@5dm.cz

Provize

Provize z objednávky: 5 %
Platnost cookies: 1 měsíc
Věnujte prosím pozornost podmínkám, které specifikují zakázaný zdroj trafficu – viz. přímo podmínky kampaně v adminu AffiliateClubu.