Kontaktujte nás: +420 774 230 691, info@affiliateclub.cz | Kontaktujte nás | Pro média | Doporučte nám klienta a získejte odměnu

Doporučte a získejte

Doporučte nám nového klienta, pokud se k nám zaregistruje, dáme Vám 1 000 Kč!

Získejte 1 000 Kč za kontakt na nového klienta

Spolupracujte s námi. Doporučte nám nového klienta a získejte odměnu. Naše podnikání je ryze výkonnostní, vaše odměna bude také podle výkonu a výsledků, kterých společně dosáhneme.

Pokud nám pomůžete získat více nových klientů nebo affiláků, máme pro vás zajímavé bonusy - finanční i nefinanční, například v podobě luxusní večeře s týmem Affiliate Clubu nebo hodnotného dárku.

Noví klienti

Získejte pro nás nového klienta se zájem růst svůj business přes affiliate marketing a obdržíte 1 000 Kč za každého nového klienta. Pokud budete tím, kdo prokazatelně pomůže navázat úvodní kontakt s klientem (hovor, mail, schůzka), odměna vás nemine.

Máte pro nás tip na skvělého affiliate klienta nebo business, ale navázání kontaktu rádi přenecháte našemu business development týmu? Napište nám váš tip a komentář na email info@affiliateclub.cz a do předmětu prosím uveďte “Tip na skvělý business”. Pokud se s vámi vytipovaným klientem domluvíme, získáte od nás 500 Kč odměnu.

Noví affiláci

Provozujete portál o podnikání na internetu nebo dokážete oslovit cílovou skupinu, kterou zajímá vydělávání na internetu? Kontaktujte nás a rádi společně vymyslíme kampaň pro oslovení těchto uživatelu a navrhneme solidní odměnu pro vás!

Máte dotazy?

Máte jakýkoliv dotaz ke spolupráci nebo možnostem spolupráce? Kdykoliv nás kontaktujte na emailu info@affiliateclub.cz